Hemen Araİletişim
Ofis
Ofis
Atölye
0546 227 72 84 Pzrt. - Cmt. 08:00 - 19:00 Gayrettepe Mah. Hoşsohbet Sokak No:3B/21 Beşiktaş/İst
0546 227 72 84 Pzrt. - Cmt. 08:00 - 19:00 Namık Kemal Mah. 8.Sokak No: 110/A Esenyurt / İst
Grafik
Ücretsiz Grafik Tasarım
Ölçü Keşif
Yerinde Ücretsiz Ölçü Keşif
İmalat
Uzman Ekibimizle Üretiyoruz
Bize Ulaşın

Category

tabela

Totem Tabela

Totem Tabela, açık alanlarda, şehirler arası yollarda ve cadde kenarlarında kullanılan, uzaklığa göre boyutları ayarlanabilen bir reklam çeşididir.
View Details

Cephe Kaplama

Cephe Kaplama, değişik yalıtım malzemeleri kullanarak binaların iç ve dış cephelerinin mimari ve teknik olarak giydirilmesi, donatılması prosedürüne verdiği isimdir.
View Details

Folyo Uygulama

Gelişen teknoloji ile tasarımın ön planda tutulmasıyla görsel kalitenin artması sağlamıştır. Ürünlerin seçimin de önceliği fiyat olarak değilde kalite olarak bakılmalıdır. Uygun fiyat ürünün uzun ömürlü olmasını engelleyerek, erken de formlara neden olabilmektedir. Gerek iç mekanlarda gerekse dış mekanlarda tekdüze cam kaplamalarının yerini dekoratif cam filmleri kullanılmaktadır.
View Details

Afiş Poster

Teknoloji alıp başını gitmiş olsa da afiş ve poster hiç modası geçmeyen reklam ürünleridir. Birçok firma afiş ve posterleri sık sık kullanırlar.
View Details

Araç Uygulama

Araç giydirme; açık hava reklamcılığında reklamın hedefe ulaşması açısından en önemli mecralardan biridir. Araç giydirme araçların görsel olarak kaplanması işlemidir. Firma logosu ve ürünlerinizin görselleri özel hazırlanmış tasarımlarla firmanıza farklılık katacaktır. Araç üzerine bölgesel ve komple olarak uygulanabilir.
View Details

Led Tabela

Led tabelalar artık günümüz, reklam çağının olmazsa olmazları haline gelmeye başladı.Bir çok reklamı tek bir tabelada karşılayabilirsiniz.
View Details

Yönlendirme Levhaları

Yönlendirme tabelaları kamuların ortak kullanım noktalarında parklar ve iş merkezleri gibi bir çok yerde kullanılır. Adı gibi yön vermek amaçlı yaptırımlardır.
View Details

Uyuarı Levhaları

İş yerlerinde oldukça önemlidir. İşcinin yapması veya yapmaması gereken eylem veya hareketleri işçiye göstererek hem hatırlatma hemde uyarma amacıyla kullanılır
View Details

Display Ürünler

Display, taşınabilir sergileme malzemeleri hem iç hem de dış mekan kullanımı için mükemmel ürünlerdir. Kurulumu kolay, çok kısa bir süre içerisinde kurulabilir ve kolay taşınabilir.
View Details

Promosyon Ürünler

Promosyon ürünleri, firmaların potansiyel müşterilerine kendilerini tanıtmak ve ürünlerini pazarlamak amacıyla kullandığı etkili bir tanıtım aracıdır.
View Details
1 2